Bezinwazyjny montaż plis

Bezinwazyjny montaż plis

with Brak komentarzy

Idąc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowe rodzaje bezinwazyjnego montażu plis.

Wiele osób nie może sobie pozwolić na tradycyjny (inwazyjny) montaż przesłon okiennych. Wynika to z wielu czynników, ale najczęściej spotykamy się z tym, że właściciel wynajmowanego mieszkania na to nie pozwala. Często przykręcenie plisy nie jest też możliwe ze względów technicznych (np. okna ze zbyt wąskimi listwami przyszybowymi). Biorąc pod uwagę te i inne czynniki, wprowadzamy do oferty nowe mocowania, aby umożliwić naszym klientom bezinwazyjny montaż plis w 99% przypadków.

 

 

Mocowanie bezinwazyjne B1

Bezinwazyjny montaż plis - mocowanie B1
Mocowanie B1

 

Najprostszy sposób montażu bezinwazyjnego. Mocowania są po prostu nakładane na ramę okienną. W zależności od grubości ramy albo doginamy albo odginamy uchwyt. Plisa pracuje wówczas poza światłem szyby, zakrywając częściowo ramę okienną. Do takiego rodzaju mocowań, należy zmierzyć szerokość plisy razem z listwami przyszybowymi. Natomiast wysokość plisy będzie mierzona jako wysokość ramy okna.

 

 

Mocowanie bezinwazyjne B2

Bezinwazyjny montaż plis - mocowanie B2
Mocowanie B2

 

Mocowanie bezinwazyjne B2 jest przykręcane do ramy okiennej. W tym modelu mocowania jest duża możliwość regulacji, żeby dostosować się do grubości ram okiennych od 2 mm do 32 mm. Mocowanie przykręcone oczywiście jest stabilniejsze. Plisa przesuwa się po ramie okiennej. Pomiar jest taki sam jak w mocowaniu B1. Szerokość plisy mierzymy razem z listwa przyszybową, wysokość plisy to wysokość ramy okna.

 

 

 

 

Mocowanie bezinwazyjne B3

Bezinwazyjny montaż plis - mocowanie B3
Mocowanie B3

 

Nowe rozwiązanie mocowania B3 daje duży efekt końcowy. Bezinwazyjne mocowanie przykręcane do ramy okiennej pozwala, aby plisa pracowała w świetle szyby. Zakres regulacji uwzględnia grubość ramy okiennej od 8mm do 32mm. Uwaga na pomiar, jest inny niż we wcześniejszych wersjach. Szerokość i wysokość światła, mierzona jest nie przy samej szybie, lecz na 10-12mm głębokości listwy. Dodatkowo trzeba zmierzyć wysokość ramy okna.

 

 

 

 

Mocowanie bezinwazyjne B4

Bezinwazyjny montaż plis - mocowanie B4
Mocowanie B4

 

Kolejna nowość w mocowaniach. Mocowanie to zaspakaja potrzeby wymagających klientów. Mocowanie bezinwazyjne B4 można przykręcić i jednocześnie przykleić do ramy okiennej. Daje ono dużą stabilizację. W tej wersji plisa również przesuwa się w świetle szyby. Regulacja podobnie jak w wersji B3 dostosuje się do grubości ramy od 8 mm do 32 mm. Pomiar należy wykonać następująco: mierzymy szerokość i wysokość światła, nie przy samej szybie, lecz na 10-12mm głębokości listwy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *