MOSKITIERA PLISOWANA –  to model, o którym można powiedzieć “must have”. Pojawił się na rynku już kilka lat temu, ale wciąż pozostaje nowością dla wielu odbiorców. Zapewniamy, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Ponadto ten model plisy daje duży efekt wizualny na dużych tarasach i balkonach. 

Aluminiowa konstrukcja jest lekka i stabilna oraz całkowicie odporna na warunki atmosferyczne. Możemy ja zamontować we wnęce lub na elewacji. Po zsunięciu pakiet siatki chowa się w prowadnicy. Do otwierania służy profil pionowy będący jednocześnie wygodnym obustronnym uchwytem. Moskitiera domyka się samoczynnie dzięki zastosowanym sprężynom domykającym. Zapewnia, również bezpieczne przechodzenie ze względu na niski próg. Do dyspozycji mamy dwa kolory siatki grafitowy i czarny. Moskitiera nie ogranicza w żaden sposób możliwości korzystania z drzwi i można zatrzymać ją w każdej pozycji.

Wykonanie takiej moskitiery na wymiar daje możliwości techniczne na zabezpieczenie przed owadami dużych przestrzeni, jak i małych okien dachowych.

Chociaż cenowo wychodzi drożej to żywotność, estetyka, praktyczność rekompensuje nam ten wydatek.