PERGOLE

Nasza propozycja pergoli na najwyższej jakości zadaszenie. Nowoczesny wygląd i estetyka produktu dopełni wygląd każdego budynku. Skuteczną ochronę tarasu przed promieniami słonecznymi, opadami deszczu a nawet nadmiernym wiatrem zapewni funkcjonalna pergola ogrodowa. Dodatkowo zapewniając sobie więcej prywatności, możemy zastosować boczna osłonę. Zwiększymy w ten sposób komfort własnej przestrzeni. Zacisze na niedzielny obiad z przyjaciółmi, popołudniowa kawa, odpoczynek po pracy znajdziemy na osłoniętym tarasie lub w ogrodzie.

Mamy do zaproponowania dwa rozwiązania, jest to PERGOLA SUN oraz PERGOLA PRO. Oba modele w wersji przyściennej jak i wolnostojącej.

PERGOLA SUN – solidna konstrukcja aluminiowa, malowana proszkowo, gwarantuje długi czas użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych. Najważniejsza cecha, to III klasa odporności wiatrowej. Pewność i bezpieczeństwo to podstawa.  Estetyczny wygląd bez elementów plastikowych i z ukrytymi śrubami. Lekka i płynna praca tkaniny pozwala bez wysiłku sterować ręcznie. Kolorystyka tkanin zaspokoi nawet bardzo wymagających klientów.

PERGOLA PRO – nowoczesne zadaszenie powierzchni tarasu a nawet fragmentu ogrodu. Praktyczny składany system zadaszenia z materiału, umożliwia wysięg do 7 m.Sterowana wyłącznie elektrycznie. Osłona od słońca i deszczu, gdyż tkanina jest wodoodporna. Oczywiście III klasa wiatrowa. Możliwość zastosowania oświetlenia LED na poprzeczkach dla lepszego komfortu.