Markizy tarasowe i balkonowe:

Nasze markizy mają zastosowanie przy zacienieniu dużych powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo markizy tarasowe, balkonowe, sklepowe i koszowe.

Markizy tarasowe i balkonowe posiadają możliwość sterowania ręcznego i elektrycznego (również na pilota). Mogą być wyposażone w silniki elektryczne, które pomagają w obsłudze wysuwu powłoki. Silniki z funkcją zwijania awaryjnego NHK, pozwalają bezpiecznie zwinąć ręczną korbą markizę podczas braku prądu (sytuacje przedburzowe, silne wiatry, itp.). Mechanizm jest tak zbudowany, że niewielką siłą kręcenia korbą – nawet bardzo duże powierzchnie powłokowe da się lekko złożyć.

Tkaniny impregnowane: na wodę, pleśń, butwienie, zatłuszczenie. Nici barwione w masie nie tracą nasycenia koloru. Potrafią przetrwać każde warunki atmosferyczne. Właśnie z tak wysokiej klasy materiałów są wykonane nasze markizy tarasowe.

Nasze osłony tarasowe można w pełni spersonalizować, od rodzaju konstrukcji po kolor falbany, napęd ręczny lub silnikowy, aż po kąt nachylenia, który może wynosić, nawet do 42°!

W naszym katalogu znajdziecie Państwo, wiele modeli markiz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią osłonę tarasową, pod praktycznie każdą potrzebę, budżet i gust.

 

 

Markizy – modele:

Filtruj