Markizy balkonowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

MARKIZY BALKONOWE – to nie tylko komfortowa osłona przed słońcem, ale też elegancka aranżacja miejsca do wypoczynku. Rażące promienie słoneczne w biurze skutecznie rozpraszają uwagę, nawet przy włączonej klimatyzacji. Tutaj, też można zastosować markizę balkonową.

od 1475,00 
od 1687,00 

MARKIZY BALKONOWE - dla kogo?

Markizy balkonowe to idealne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań czy też domów, gdzie powierzchnie do słony markizą są niewielkie. Chociaż z naszym klimatem daleko nam do gorącej Hiszpanii czy słonecznej Italii to i tak nasłoneczniony, południowy balkon, może stać się plażą niczym w Saint-Tropez. Jak go osłonić? Oczywiście odpowiednio dobraną markizą balkonową. Markizy balkonowe są z zasady mniejsze od tarasowych. Niestety często mieszkania w bloku są nieco za małe, więc chętnie w upalny, letni dzień, chcemy wypić poranna kawę na balkonie lub zimny napój, po ciężkim, gorącym dniu. Balkon osłonięty markizą, może dać nam taką możliwość. Montując markizę balkonową, niejako przedłużymy przestrzeń wypoczynkową na balkon. Po za tym, miłośnicy roślin, uchronią swoje okazy przed nadmiernym słońcem. Nie da się ominąć, też atutu wizualnego markizy na balkonie. Styl i wygoda połączona z odrobiną luksusu.

JESZCZE KILKA SŁÓW O MARKIZACH BALKONOWYCH

Markiza balkonowa konstrukcyjnie jest w zasadzie taka sama jak markiza tarasowa. Mimo, iż są rozmiarem mniejsze, lżejsze to zapewniają taka samą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiał pokryty impregnatem oraz zapewniający ochronę przed promieniowaniem UV, posiada 10 lat gwarancji. Konstrukcja zapewnia kat nachylenia od 45* do 130*.  Najczęściej wybierane jest sterowanie ręczne, korbką. Dla pełnego komfortu dostępny jest napęd elektryczny wraz z automatyką pogodową. Montaż w zależności od możliwości, albo do ściany albo spodu sąsiedniego balkonu.