Rolety Dzień Noc

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Rolety Dzień Noc to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny wygląd. Można je określić jako idealne połączenie firan i zasłon.


ROLETY DZIEŃ-NOC - czym się odróżniają od standardowej rolety?

Cechą wyróżniającą rolety Dzień Noc jest ich budowa. Materiał składa się niejako z dwóch pasów, jeden zabudowany, drugi przezierny o strukturze siatki. Wygląda z pozoru, jakby były zszyte ze sobą dwa różne materiały. Nic bardziej mylnego. Przezierna siatka w tkaninie powstaje na skutek maszynowego wyciągania nici. Dlatego każda część siatkowa w tkaninach ma inną formę. W roletach tych materiał jest nawijany na wałek w dwóch warstwach równoległych do siebie.

Właśnie w tym rozwiązaniu zakochało się już tysiące ludzi. Dzięki charakterystycznemu ułożeniu materiału jesteśmy w stanie uzyskać odpowiednią ilość światła w każdej sytuacji. Każdy, nawet najdelikatniejszy ruch łańcuszka, zmienia nastrój w pomieszczeniu. Rozsunięcie pasów pozwoli na uzyskanie większej ilości światła lub słońca. Zaciągnięte rolety zasłaniają dopływ światła i słońca w dzień natomiast w nocy dają komfort prywatności.

Rolety Dzień Noc z tkaniną w takiej kombinacji, zastępują dotychczasowe dekoracje okienne, takie jak zasłony, żaluzje czy firany. Okna wyposażone w tą praktyczną osłonę, tworzą niepowtarzalny charakter całego wnętrza. Styl, elegancja, nowoczesność, wyjątkowa gra świateł – tak w skrócie wygląda nasza roleta DZIEŃ/NOC.

ROLETY DZIEŃ-NOC - dodatkowe opcje

Klient kupując, takie nowoczesne rolety często zadaje pytanie: czy można ja całkowicie odsłonić? Tak, oczywiście możemy je całkowicie odsłonić. Ważny jest jeszcze jeden szczegół. Oprócz tego, że rolety można całkowicie schować do kasety to także, można odsłonić tylko część okna. W części, która nam pozostanie w dalszym ciągu, możemy regulować odstęp pasów.

STEROWANIE - rolet DZIEŃ-NOC

Sterowanie odbywa się manualnie za pomocą łańcuszka. Pociągając za łańcuszek, odpowiednio opuszczamy ją na dół lub podnosimy do góry na odpowiednią wysokość. Można też całkowicie schować do kasety.

MODELE ROLET DZIEŃ-NOC

 • VEGAS CLASSIC PCV DZIEŃ-NOC
 • VEGAS CLASSIC ALUMINIOWY DZIEŃ-NOC
 • VEGAS PROFIL PCV DZIEŃ-NOC FIX
 • VEGAS PROFIL DZIEŃ-NOC
 • VEGAS PROFIL ALUMINIOWY DZIEŃ-NOC
 • VEGAS MINI DZIEŃ-NOC
 • VARIO DZIEŃ-NOC wolnowisząca
 • VEGAS MIDI DZIEŃ-NOC wolnowisząca
 • VEGAS ONE DZIEŃ-NOC wolnowisząca
 • RONDO DZIEŃ-NOC wolnowisząca

RODZAJE MOCOWAŃ

Jeśli chodzi o rodzaje mocowań to, można powiedzieć, że dla każdego okna znajdzie się właściwe. Ze względu na różne rodzaje listew przyszybowych i wymagań klienta, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań.

 • mocowanie kasety aluminiowej lub PCV przykręcane do listew przyszybowych. Prowadnice płaskie PCV przyklejane lub łukowe frezowane przystosowane do zaokrąglonych listew
 • mocowanie kasety PCV bezinwazyjne na zaczepach krótkich, lub długich, poniżej górnej krawędzi ramy okna. Prowadzenia żyłkowe z mocowaniem dolnym.
 • mocowanie kasety w całości przyklejanej taśma piankową. Prowadnice przestrzenne PCV
 • mocowanie kasety jest przyklejane za pomocą profili adaptacyjnych do skrzydła
  okna, a prowadnice do listew przyszybowych. Kaseta ma unikatową opatentowaną możliwość wypinania jej
  z przyklejonych profili adaptacyjnych, przez co zdjęcie i ponowne założenie rolety jest bardzo proste i szybkie. Prowadnice
  przestrzenne aluminiowe z taśmą piankową.
 • mocowania bezinwazyjne, uchwyty bezinwazyjne górne i dolne. Prowadnice żyłkowe.
 • mocowania ścienne lub sufitowe

ROLETY DZIEŃ-NOC dlaczego na wymiar?

 1. W odróżnieniu od rolet gotowych kupionych w sklepie, te zamówione na wymiar dają więcej satysfakcji.
 2. Efektowna aranżacja wnętrza.
 3. Można dobrać odpowiedni kształt i wielkość. Dzięki temu mamy pewność, że tkanina dokładnie zakryje szybę.
 4. Spotkanie z przedstawicielem firmy, pozwala na dokonanie właściwego wyboru tkaniny, wzoru, koloru i rodzaju mocowań.
 5. Roleta dzień-noc będzie też eleganckim dodatkiem do okien dachowych. Kupienie odpowiedniej w sklepie nie jest zawsze możliwe.
 6. Fachowy pomiar i później montaż da gwarantowana satysfakcję.
 7. WAŻNE : jakość wysokiej klasy.
 8. Oszczędności czasu i pieniędzy - nie trzeba kupować zasłon i firanek, które potem trzeba prać.