Rolety w kasetach VEGAS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Rolety VEGAS w kasetach – to najnowszy system rolet materiałowych. Zaprojektowany został tak, aby zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Profile takie jak biel, brąz czy grafit są barwione w masie. Mechanizmy zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie na wiele lat. Rolety stały się elementem wystroju wnętrz. Muszą być funkcjonalne i estetyczne.


Rolety w kasetach VEGAS

Rolety w kasetach VEGAS mają już mocno ugruntowaną pozycję na rynku osłon okiennych. Wciąż są chętnie kupowane, choć jest wiele propozycji alternatywnych. Praktyczne i skuteczne a w przypadku mechanizmu VEGAS bezawaryjne. To najmocniejszy argument przekonujący do zakupu.

Chronią przed światłem, słońcem i dają prywatność w każdym pomieszczeniu. Mając do wyboru szeroką paletę kolorów i wzorów, możemy dekorować pomieszczenia według własnych gustów i upodobań. Dzięki temu, że są uniwersalne, można wykorzystać je na oknach w pokoju dziecinnym, salonie, sypialni, kuchni, a także w biurach.

Zróżnicowane tkaniny zaciemniają pomieszczenia w różnym stopniu. Do nagrzanych okien południowych można wykorzystać tkaniny odbijające promienie słoneczne. Pomogą utrzymać optymalną temperaturę w danym pomieszczeniu. Sprawdzą się też w okresie zimowym, dając lepszy komfort termiczny.

Rolety w kasetach z prowadnicami doskonale integrują się z oknem. Ramy okienne w kolorze białym, antracytowym czy w okleinie drewnopodobnej będą kolorystycznie licowały się z kasetami. Do dyspozycji mamy kasety aluminiowe i PCV. Ponadto prowadnice montowane do listwy przyszybowej stają się nie mal nie widoczne.

Na rynku dostępne są profile okienne o bardzo zróżnicowanym wyglądzie listew przyszybowych. Dlatego w naszej ofercie, klienta może z łatwością dopasować prowadnice do wymaganych preferencji. Dostępne są listwy płaskie, aluminiowe, PCV, przestrzenne, łukowate. Prowadnice przestrzenne w kształcie litery C są przyklejane do ramy okiennej poza listwami przyszybowymi. Używając odpowiednich prowadnic, likwidujemy szczeliny a tym samym, dokładnie zasłaniamy szybę. Inna praktyczna korzyść prowadnic to nie odchylanie się materiału przy uchylonym oknie. W tej pozycji roleta pracuje stabilnie.

Kasety pomagają utrzymać tkaniny w lepszej czystości. Materiał zwinięty w kasecie zachowuje dłuższą żywotność. Nie osiada na nim kurz i inne zabrudzenia.

Dlaczego kupić rolety na wymiar?

Nasze mieszkanie to nasza oaza. Chcemy przede wszystkim, żeby nam się podobało. Powieszenie rolet na oknach to końcowy element naszej aranżacji mieszkania. Małe detale w mieszkaniu mogą mu nadać charakteru, klimatu i stylu. Sprawią, że poczujemy się w nim ciepło i komfortowo. Oto kilka argumentów przemawiających za kupnem rolet w kastach na miarę.

1. Tkaniny

Tkaniny mają niebagatelny wpływ na wystrój. W roletach możemy poeksperymentować z wyrazistymi kolorami i wzorami. Wybierając tkaniny mamy do dyspozycji pełną gamę kolorów. Dla odważnych osób są tkaniny we wzory np. geometryczne lub roślinne. Ważny jest fakt, że mamy możliwość podejmowania decyzji w tym zakresie we własnym wnętrzu. Dobieramy je według własnego gustu i upodobań.

W sklepie natomiast mając do dyspozycji gotowce, taki wybór trzeba dokonywać na miejscu, często pod presją oczekujących w kolejce klientów. Podejmujemy ryzyko, czy aby na pewno będzie to dobre trafienie. My dla każdego klienta przeznaczamy odpowiednio długi czas.

Tkaniny są zróżnicowane pod względem splotu nici, gramatury, przezierności, faktury. Tego nie zapewniają nam masowe produkcje. Chcemy, żeby roleta pełniła funkcję ozdobną w naszym mieszkaniu, ale wymagamy od niej często jeszcze innych atrybutów.

W pomieszczeniach nasłonecznionych zapewne zainteresuje nas tkanina, która ochroni przed nadmiernym upałem. Tkanina odbijająca promienie słoneczne lub termoizolacyjna skutecznie obniży temperaturę w sypialni, lub w kuchni. Zimą natomiast pozwoli na utrzymanie lepszych warunków termicznych. Można więc liczyć na małe oszczędności. W sklepach ogólnobudowlanych czy w marketach pojawi się problem, bo niekoniecznie oferta będzie spełniała oba warunki: ładny kolor plus dobra termiczność.

W innych pomieszczeniach może oczekiwać tkanin bardziej reprezentacyjnych. Nie zawsze zależy nam na całkowitym zasłonięciu szyb. Piękny ogród za oknem, który cieszy oko przez wszystkie cztery pory roku, przykro jest szczelnie zasłonić. Proponujemy więc tkaninę o dużej przezierności np. siateczkowa lub firankową. Subtelna roleta ozdobi, ale nie zasłoni widoku i nie zabierze światła.

Sypialnia czy też pokój dziecinny zwykle rządzi się innymi prawami. To miejsce ma wyciszać i uspakajać przed snem. Polecamy stonowane kolory, a nawet tkaniny zaciemniające.

2. Praktyczność i funkcjonalność

W praktyce mamy do zaoferowania różne modele kaset. Do kaset przewidziane są odpowiednio dedykowane listwy przyszybowe.

Wszystko po to, żeby maksymalnie sprostać oczekiwaniom klienta. Markety oferują jeden model kasety i jeden model rolety wolnowiszącej. Na rynku mamy ogrom różnych profili okiennych z różnymi listwami przyszybowymi. My dajemy szeroki wybór kaset po to, żeby uniknąć kolizji między roletą a oknem. Wszystko musi się ze sobą komponować. Bez względu na to czy okna są białe czy w okleinie drewnopodobnej, kaseta z prowadnica będzie kolorystycznie współgrać.

Ważną rolę odgrywają mocowania. Tu też klient ma możliwość wyboru. Proponujemy mocowania do listwy przyszybowej, modele całkowicie przyklejane do ramy okiennej lub na prowadzeniach żyłkowych albo bezinwazyjne zawieszane na ramie okiennej.

Mocowania, kolorystyka, dopasowanie listew, modele kaset to wszystko sprawi, że wybrana prze klienta roleta będzie dokładnie odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pozostał jeszcze jeden ważny element, mianowicie sterowanie. Często brak możliwości wyboru w sprzedaży ogólnej. W rolecie na wymiar decyzja, z której strony będzie system sterowania należy do klienta. W ofercie posiadamy również sterowanie elektryczne.

3. Unikalność

Gotowe rolety dostępne na rynku są produkowane hurtowo. Mają trafić do dużych grup odbiorców. Często są to powtarzalne partie, dostępne w wielu punktach sprzedażowych. W zamówienia na wymiar mamy do wyboru szeroki wachlarz kolorów i modeli. Mamy pewność nie tylko dopasowania rolet do istniejących potrzeb, ale dopracowania naszej aranżacji. Takie rolety będą na pewno ładniejsze i unikatowe.

4. Dopasowanie

Walory estetyczne często biorą górę nad ceną. W naszych domach, mieszkaniach mamy okna pionowe, okna dachowe, duże przeszklenia tarasowe a czasem bardzo małe okienka np. w łazience. Trudno znaleźć potrzebne wymiary w sklepie. Rolety na miarę spełniają każde oczekiwanie. Nie ma obaw, że będą za krótkie, za wąskie, albo - co gorsza - będą prześwity. Dokładnie zmierzone wyklucza taki problem. Po prostu będą idealnie dopasowane modelem i wymiarem na każdym oknie.

5. Jakość

Rolety kupione nie mają gwarancji, więc jeśli trafimy na słaba jakość, nie ma możliwości naprawy. Po zamontowaniu nie można już jej zwrócić sprzedawcy, gdy coś się zepsuje. Samodzielna naprawa nie będzie możliwa ze względu na brak części zamiennych. U nas zawsze jest gwarancja na zakupiony towar oraz części zamienne na wypadek, gdyby uszkodził się mechanizm. Zaznaczamy jednak, mechanizmy VEGAS są niezawodne. Ponadto tkaniny są wysokiej jakości z impregnatem, który opóźnia proces zabrudzenia i płowienia tkanin.

6. Koszty

Popularne sieciówki kuszą klientów niską ceną. Oczywiście rozumiemy, że każdy w swoim budżecie nie zawsze może sobie pozwolić na większy wydatek. Gotowe produkty na półce ze względu na uwarunkowania handlowe mają niższą cenę. Jednak trzeba się liczyć, że za tym też niejednokrotnie idzie gorsza jakość towaru i usług. Taki zakup w konsekwencji będzie się wiązał z szybszą wymianą produktu. Ponieważ u proponujemy naszym klientom kilka segmentów cenowych, jest możliwość dopasowania się do posiadanego budżetu. Oferujemy rolety wysokiej jakości zarówno pod względem technicznymi, jak i usługowym. Reasumując, kupując nasze rolety jest pewność i gwarancja w szerokim zakresie. Jesteśmy na rynku ponad 25 lat i zdarza nam się obsługiwać już kolejne pokolenie naszych klientów. To największa satysfakcja.

7. Montaż

Montaż wiąże się z dobrym pomiarem.  Zły pomiar powoduje zły zakup. Jeśli zły zakup nie ma montażu. Pewność właściwego pomiaru daje zamówienie na wymiar. W naszej firmie ta sama osoba dokonuje pomiaru, a następnie montażu. W ten sposób do minimum ograniczamy pomyłki.

8. Fachowość

To kolejny atut dobrej decyzji zakupu na wymiar. W sklepie często nie możemy się doradzić w konkretnych, istotnych dla nas kwestiach. Sprzedawca ma swoim dziale mnóstwo produktów o których nie zawsze jest w stanie wszystko wiedzieć. W domu klienta poświęcamy dla niego tyle czasu, ile potrzebuje. Staramy się profesjonalnie doradzać, sugerować, wyjaśniać. Klient może zadawać pytania, dociekać, wybierać, ustalać, a nawet negocjować. Dla nas każdy klient to nowe wyzwanie.