Moskitiery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Każda wiosna i lato to nieustająca walka z owadami. Moskitiery bez względu na model są idealnym rozwiązaniem, aby poradzić sobie z nimi w 99%. Szeroki asortyment pozwoli na wybór modelu, dostosowanego do potrzeb.


Co to jest moskitiera?

Dziś już powszechnie znany system zabezpieczeń otworów okiennych przed owadami. Każda wiosna i lato to nieustająca walka z irytującymi nas muchami, komarami, meszkami i innymi nieproszonymi gośćmi.

Takie proste udogodnienie, może znacząco polepszyć funkcjonowanie w domu wszystkim mieszkańcom w tym też zwierzętom. Ważny przy tym jest fakt, że pozwalają zachować optymalny przepływ powietrza w pomieszczeniu.

Konstrukcja moskitiery

Konstrukcja moskitiery jest różna w zależności od modelu. Ogólnie to po prostu rama aluminiowa odporna na warunki atmosferyczne, bardzo wytrzymała siatka z włókna szklanego, narożniki lub zawiasy. W bardziej rozbudowanej wersji są też odpowiednie prowadnice dostosowane do rodzaju moskitiery. Całości dopełniają uszczelki.

Rodzaje moskitier

Proponujemy klientom szeroki wybór modeli. W zależności od potrzeb, każdego mieszkania czy domu. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych systemów możemy zabezpieczyć zarówno okna, jak i balkony, tarasy, a nawet okna dachowe.

Znajdziecie Państwo u nas:

 • moskitiery ramkowe
 • moskitiery drzwiowe
 • moskitiery przesuwne
 • moskitiery rolowane
 • moskitiery dachowe
 • moskitiery plisowane

Kolory ramek w moskitierach

Najbardziej powszechnym kolorem ram w moskitierach jest oczywiście biel. Jednak należy pamiętać, aby także ten detal dopasować kolorystycznie do barwy zamontowanych okien. Dlatego oferujemy szeroki zakres kolorów ram w moskitierach. Mogą one być lakierowane w wybranym kolorze lub w okleinie drewnopodobnej takiej jak okna. 

Kolor siatki

W wyborze koloru siatek nie ma dużych możliwości. Z doświadczeń wynika, że np. kolor biały siatek jest zupełnie niepraktyczny. Analizując wsteczne lata, klienci sami zrezygnowali z tego koloru. Kolor biały siatki bardzo szybko ulegał zabrudzeniu, a po dość krótkim czasie nie było już możliwości przywrócenia jej pierwotnej świetności. Dlatego też ogólnie w sprzedaży są dwa kolory: czarny i szary. Oferta ta w zupełności zaspokaja potrzeby rynku.

Moskitiery na wymiar

Moskitiery na wymiar to doskonałe rozwiązanie dopasowane do każdego okna. Na rynku występują różne rodzaje profili okiennych. Z uwagi na różne wielkości, grubości ościeżnic i kształtu, możliwość zakupu moskitier na wymiar pozwala rozwiązać takie potrzeby. Moskitiery na wymiar dają możliwość wyboru klientowi modelu według jego gustu.

Montaż moskitier

Montaż w zależności od modelu moskitiery jest oczywiście zróżnicowany. My polecamy i zachęcamy o ile to możliwe ze względu na odległość, do pomiaru w domu klienta. O ile pomiar i montaż moskitiery ramkowej do okna nie powoduje problemów, to już w pozostałych, należy zawsze kontaktować się z każdą wątpliwością i pytaniem z nami. Dokładny pomiar gwarancją sukcesu. Staramy się zawsze udzielać porady i wyczerpującej odpowiedzi.

Konserwacja moskitier

Konserwacja to jak zawsze dłuższa żywotność każdego urządzenia i sprzętu. W przypadku moskitier czyszczenie jest łatwe i proste. Używamy zawsze łagodnych środków czyszczących. My polecamy ciepła wodę z dodatkiem mydła, np. szarego lub płynu do naczyń. Miękką i mokrą ściereczką delikatnie przecieramy ramy, prowadnice oraz siatkę moskitier. Należy pamiętać, aby zbyt mocno nie naciskać siatki. Moskitiery okienne dobrze jest zdjąć, gdyż można je z powodzeniem spłukać pod prysznicem. Czyszczenie średnio dwa razy do roku, pozwoli utrzymać dobry stan moskitier na długo.

Moskitiery - czy warto ją mieć?

 • zabezpiecza przed owadami, również tymi groźnymi powodującymi odczyny alergiczne
 • zabezpiecza przed nadmierna ilością pyłków
 • możliwość wietrzenia pomieszczenia nawet przy zapalonym świetle
 • nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych
 • nie ma potrzeby stosowania urządzeń elektrycznych
 • skuteczne rozwiązanie na lata
 • łatwość demontażu
 • łatwość konserwacji

Dlaczego najlepiej kupić moskitierę u nas?

Przede wszystkim to doświadczenie. Jesteśmy na rynku 25 lat.

Sklepy, jak również markety oferują duży zakres moskitier często za nie wielkie pieniądze. Czy spełniają one wszystkie oczekiwania klienta? Cenowe zapewne tak.

Zakup moskitier na zamówienie jest oczywiście droższe i czas realizacji dłuższy. Jednak korzyści wynikające z tej decyzji są ogromne. Żywotność każdej moskitiery na zamówienie już rekompensuje nam większy wydatek. Ponadto funkcjonalność i dokładne dopasowanie wymiaru daje gwarancję dobrego zabezpieczenia. Kupując na wymiar, mamy pewność doboru właściwego modelu do naszych potrzeb. Jakość, trwałość, estetyka, możliwość wymiany komponentów, dobór kolorystyczny to niezaprzeczalne argumenty. Dodać należy jeszcze do tego możliwość dostosowania wymiarów niemal każdego rodzaju moskitiery do niestandardowych wymiarów okna.

Dlatego warto zainwestować w produkty wysokiej jakości zakupione u nas. Będą one funkcjonować i zdobić nasz dom przez wiele lat.