Idąc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowe rodzaje bezinwazyjnego montażu plis.

Wiele osób nie może sobie pozwolić na tradycyjny (inwazyjny) montaż przesłon okiennych. Wynika to z wielu czynników, ale najczęściej spotykamy się z tym, że właściciel wynajmowanego mieszkania na to nie pozwala. Często przykręcenie plisy nie jest też możliwe ze względów technicznych (np. okna ze zbyt wąskimi listwami przyszybowymi). Biorąc pod uwagę te i inne czynniki, wprowadzamy do oferty nowe mocowania, aby umożliwić naszym klientom bezinwazyjny montaż plis w 99% przypadków.

Mocowanie bezinwazyjne B1

Najprostszy sposób montażu bezinwazyjnego. Mocowania są po prostu nakładane na ramę okienną. W zależności od grubości ramy albo doginamy albo odginamy uchwyt. Plisa pracuje wówczas poza światłem szyby, zakrywając częściowo ramę okienną. Do takiego rodzaju mocowań, należy zmierzyć szerokość plisy razem z listwami przyszybowymi. Natomiast wysokość plisy będzie mierzona jako wysokość ramy okna.

Bezinwazyjny montaż plis B1
Bezinwazyjny montaż plis B2

Mocowanie bezinwazyjne B2

Mocowanie bezinwazyjne B2 jest przykręcane do ramy okiennej. W tym modelu mocowania jest duża możliwość regulacji, żeby dostosować się do grubości ram okiennych od 2 mm do 32 mm. Mocowanie przykręcone oczywiście jest stabilniejsze. Plisa przesuwa się po ramie okiennej. Pomiar jest taki sam jak w mocowaniu B1. Szerokość plisy mierzymy razem z listwa przyszybową, wysokość plisy to wysokość ramy okna.

Mocowanie bezinwazyjne B3

Nowe rozwiązanie mocowania B3 daje duży efekt końcowy. Bezinwazyjne mocowanie przykręcane do ramy okiennej pozwala, aby plisa pracowała w świetle szyby. Zakres regulacji uwzględnia grubość ramy okiennej od 8mm do 32mm. Uwaga na pomiar, jest inny niż we wcześniejszych wersjach. Szerokość i wysokość światła, mierzona jest nie przy samej szybie, lecz na 10-12mm głębokości listwy. Dodatkowo trzeba zmierzyć wysokość ramy okna.

Bezinwazyjny montaż plis B3
Bezinwazyjny montaż plis B4

Mocowanie bezinwazyjne B4

Kolejna nowość w mocowaniach. Mocowanie to zaspakaja potrzeby wymagających klientów. Mocowanie bezinwazyjne B4 można przykręcić i jednocześnie przykleić do ramy okiennej. Daje ono dużą stabilizację. W tej wersji plisa również przesuwa się w świetle szyby. Regulacja podobnie jak w wersji B3 dostosuje się do grubości ramy od 8 mm do 32 mm. Pomiar należy wykonać następująco: mierzymy szerokość i wysokość światła, nie przy samej szybie, lecz na 10-12mm głębokości listwy.

Dodaj komentarz